Unblock AptoideAptoide is a safe app! Just tap on More details and then on Install anyway.
Finalizează instalarea și deschide Aptoide
app-card-icon
DetaliiRecenziiVersiuniInformații
1/10

Descriere PickleBall Match Scorer

Permite unei persoane să înscrie un meci făcând clic pe câștigătorii sau erorile jucătorilor. Poate fi folosit de orice persoană care dorește să detalieze statisticile unui meci din motive personale, comerciale și de antrenament. Meciul simplu și dublu este acceptat. Aplicația ușor de utilizat conține informații / instrucțiuni în aplicație. Menține, actualizează scorul meciului și stochează statisticile meciurilor fiecărui jucător. Permite adăugarea de jucători definiți de utilizator. Pot fi create comentarii la meci, export și trimiterea prin e-mail a statisticilor și comentariilor privind progresul meciului. Statisticile meciului pot fi vizualizate odată ce meciul s-a finalizat în ecranul vizualizatorului de statistici și, de asemenea, statisticile jocului pot fi salvate și trimise prin e-mail în timpul jocului. Aplicația permite atât jocurile de simplu, cât și cele de dublu, va seta automat reglarea serverelor și a receptorilor după jocuri, seturi, egalități (puteți schimba manual serverul și receptorul făcând clic pe butonul de servire a jucătorilor. Acest lucru nu se poate face odată ce un joc de serviciu a început, adică s-a jucat un punct.) Ecranul de setări permite selectarea seturilor de meciuri implicite, dacă se elimină egalitatea pentru fiecare set sau avantajele jocurilor pentru setul final. În ecranul jucătorilor pot fi adăugați jucători definiți de utilizator, împreună cu detaliile lor, adică clubul, țara, jocul cu mâna dreaptă, comentariile despre fiecare jucător etc. Programările și detaliile fiecărui jucător pot fi create și trimise persoanelor solicitate. Statisticile meciurilor sunt afișate pentru fiecare set și meci general.

Aplicația va transmite în direct radio live, muzica redă și fișiere audio de pe dispozitivul de instalare (scanate automat și incluse în categoria Muzică.) Redarea se va opri și va începe din nou pentru apelurile primite / ieșite și mai mică pentru notificări. Categoriile pot fi adăugate, posturile existente pot fi se pot adăuga posturi modificate și noi. Funcții audio standard (redare, pauză, oprire, următoare, redare continuă, redare aleatorie etc.). Redare stație făcând clic pe stație afișată. Redarea va începe odată conectată la site (conexiunea depinde de 3 secunde sau Mai mult).

PickleBall Match Scorer - Versiune 5.8

(19-03-2024)
Alte versiuni
Ce este nouAddition of settings screen. Changes to main screen functionality and layout changes. Updated code, fixes included.

Nu există încă recenzii sau evaluări! Pentru a fi tu primul care scrie una, te rugăm să